Her sene olduğu gibi bu sene de koşucular ve patenciler N Kolay İstanbul Yarı Maratonu için Tarihi Yarımada parkurunda buluşacak! Türkiye’nin ilk atletizm rekoruna sahne olan yarışımız, giderek artan beklentilerle tüm dikkatleri üzerinde toplayacak.

Sizlere, heyecanlı binlerce katılımcı ve seyirciyi markanızla tanıştırmak için özel bir fırsat sunmak isteriz. N Kolay İstanbul Yarı Maratonu kapsamında yeni iş birliği fırsatlarından yararlanmak isterseniz sponsor@spor.istanbul e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

©2020 – İBB GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ – HER HAKKI SAKLIDIR

İstanbul Yarı Maratonu, Avrupa’nın en iyi 3 parkurundan biri!
Dünya Atletizm Birliği’nin belirlemiş olduğu kriterlere göre, 2023 yılında, Dünya’da sadece 9, Avrupa’da ise sadece ve sadece 3 yarı maraton Gold Label kategorisinde koşulacak. Bu önemli kategoride olmaya hak kazanan İstanbul Yarı Maratonu ise eşsiz Tarihi Yarımada parkuruyla Avrupa’nın en iyi 3 parkuru arasında gösteriliyor!
Uluslararası kuruluş olan Dünya Atletizm Birliği’nin yol koşuları için belirlediği kriterlere uyarak Gold Label kategorisine dahil olduğumuz için gururluyuz!